Visit our social media channels

Skip to main content

Porównanie leczenia

Różnica jest oczywista

Jeśli mówimy o podejmowaniu decyzji dotyczącej najlepszej metody prostowania zębów, tak naprawdę mamy tylko jedną możliwość: Invisalign. Tylko Invisalign oferuje taką kombinację innowacji, badań klinicznych i technologii, która umożliwia precyzyjną kontrolę procesu prostowania zębów. Tradycyjny aparat stały i inne rozwiązania wykorzystujące przezroczyste nakładki nie mogą konkurować z Invisalign. A oto dlaczego:

Zawsze innowacyjne

Metoda Invisalign znacząco różni się od tradycyjnych sposobów prostowania zębów. Rozwiązanie Invisalign, oparte na opracowanej przez nas i wciąż rozwijanej innowacyjnej technologii, dostarczane jest w formie zestawu wymiennych, przezroczystych alignerów, które prostują zęby milimetr po milimetrze i w przeciwieństwie do aparatu stałego,  nie posiadają żadnych drutów czy zamków . Alignery Invisalign są prawie niewidoczne podczas noszenia, bo nie posiadają żadnych metalowych elementów.

Załóż i zdejmij, kiedy tylko chcesz

Stałe zamki mogą zostać usunięte tylko przez lekarza, co może utrudniać skuteczne czyszczenie zębów i dziąseł oraz ograniczać listę potraw, których spożycie nie powoduje twojego dyskomfortu.
Ponieważ alignery Invisalign można zdjąć w dowolnym momencie terapii, możesz jeść, co tylko zechcesz, łatwo utrzymasz higienę jamy ustnej, a przy tak ważnych okazjach jak ślub czy kluczowe spotkania możesz je po prostu na pewien czas zdjąć. Zachowaj twój własny styl życia podczas leczenia.

Zaplanowana droga do twojego nowego uśmiechu

Bez względu na cele danej terapii, twój lekarz Invisalign przygotuje ci precyzyjny  plan leczenia. Dzięki wirtualnemu, trójwymiarowemu planowi leczenia ClinCheck zobaczysz także jak twoje zęby mogą wyglądać w trakcie i po zakończeniu terapii.

Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia. Dzięki temu możesz zobaczyć jak powinny wyglądać twoje zęby na koniec leczenia i monitorować zmiany następujące w jego trakcie.

Uśmiech zmienia wszystko

Uśmiech zmienia wszystko
Dowiedz się, jak działa Invisalign

Czy metoda Invisalign jest odpowiednia dla ciebie?

Czy metoda Invisalign jest odpowiednia dla ciebie? Dowiedz się

Nowy, piękny uśmiech – wystarczy jeden krok

Nowy, piękny uśmiech – wystarczy jeden krok Zobacz proces leczenia metodą Invisalign