Visit our social media channels

Skip to main content

Proces leczenia

Plan leczenia Invisalign stworzony właśnie dla ciebie

Przed opracowaniem planu leczenia wybrany przez ciebie Lekarz Invisalign wykona wycisk twoich zębów, aby sprawdzić, czy można będzie je wyprostować za pomocą systemu Invisalign. Po potwierdzeniu takiej możliwości zostanie opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck®, naszego narzędzia do tworzenia wirtualnego, trójwymiarowego projektu terapii. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii możesz zobaczyć, jak powinny wyglądać twoje zęby na koniec leczenia.

Uśmiech na każdym kroku

Po rozpoczęciu terapii Invisalign każdy zestaw wykonanych specjalnie dla ciebie alignerów należy nosić przez dwa tygodnie. Wraz ze zmianą kolejnych kompletów alignerów twoje zęby rozpoczną swą podróż, by stopniowo, milimetr po milimetrze, przesunąć się na planowane ostateczne miejsce.
W tym czasie niezbędne są wizyty kontrolne u Lekarza Invisalign, który będzie monitorować postęp leczenia i dbać o twój komfort w jego trakcie.

Zaprojektowane pod twój styl życia

Czas trwania terapii jest różny dla każdego pacjenta i zależy od złożoności danego przypadku. Pamiętaj, aby w rozmowie z Lekarzem Invisalign omówić twoją sytuację i cele, określić najlepszy sposób zastosowania Invisalign oraz uzgodnić plany.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób dzięki Invisalign możesz zdobyć wymarzony piękny uśmiech, już dzisiaj umów się na konsultacje z najbliższym Certyfikowanym Lekarzem Invisalign.

Uśmiech zmienia wszystko

Uśmiech zmienia wszystko
Dowiedz się, jak działa Invisalign

Czy metoda Invisalign jest odpowiednia dla ciebie?

Czy metoda Invisalign jest odpowiednia dla ciebie? Dowiedz się