Visit our social media channels

Skip to main content

Ile to będzie kosztować?

Uśmiech może poprawić pewność siebie, poczucie własnej wartości czy poziom zadowolenia

Po chwili zastanowienia okazuje się, że korekta uśmiechu jest czymś więcej niż tylko zabiegiem kosmetycznym. Tak naprawdę robisz coś dla siebie – aby być jeszcze bardziej... sobą.

Rozumiemy jednocześnie, że cena to bardzo istotny czynnik, który należy bez wątpienia wziąć pod uwagę. Podobnie jak w przypadku innych terapii ortodontycznych, koszt leczenia metodą Invisalign zależy od danej sytuacji, w tym między innymi od złożoności danego problemu oraz wymaganego czasu trwania leczenia. W związku z tym dokładny koszt terapii poznasz dopiero po spotkaniu z Certyfikowanym Lekarzem Invisalign.

Z zasady koszt leczenia Invisalign jest porównywalny do leczenia tradycyjnym aparatem stałym. I choć tylko Lekarz Invisalign jest w stanie określić całkowity koszt leczenia konkretnego pacjenta, przeważnie ceny kształtują się na poziomie od 12500 do 23300 zł. Jeśli jednak wada jest niewielka, ceny zaczynają się od 7800 zł.

Aby poznać szacowany koszt leczenia Invisalign, skontaktuj się z Certyfikowanym Lekarzem Invisalign i umów się na wstępne spotkanie konsultacyjne.

 

Find out more...

Czy jesteś gotowy/gotowa, aby zrobić kolejny krok? Znajdź Lekarza Invisalign w twojej okolicy.
Czy masz pytania? Zobacz często zadawane pytania o Invisalign.

Pobierz zestaw informacyjny

Pobierz zestaw informacyjny Poproś o bezpłatny zestaw informacyjny

Invisalign
w twojej
okolicy

Invisalign w twojej okolicy Znajdź Certyfikowanego Lekarza Invisalign

Historie uśmiechu

Historie uśmiechu Oglądaj filmy