invis to lepsza wydajność pracy lekarza i rozwój jego praktyki.

invis to lepsza wydajność pracy lekarza i rozwój jego praktyki.

Zmień swój uśmiech z najbardziej zaawansowanym systemem nakładek na świecie.6

System Invisalign® rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Poland Logo
 

invis to już 17 milionów odmienionych uśmiechów.

Dołącz do tysięcy lekarzy zmieniających życie ludzi na całym świecie.

invis to kompleksowe doświadczenie cyfrowe.

Usprawnij przebieg pracy, jednocześnie oferując pacjentom angażujące doświadczenia.

invis to też oferta dla młodszych pacjentów.

Teraz masz do dyspozycji łagodniejszą opcję leczenia wad zgryzu u dzieci.

invis to partner godny zaufania.

Jesteśmy nieodzownym partnerem dla Ciebie i Twojej praktyki — od edukacji klinicznej przez marketing po programy wsparcia praktyki.

invis to rozwój Twojej praktyki.

Leczenie Invisalign® pomoże Ci poszerzyć ofertę leczenia i zwiększyć liczbę nowych pacjentów nawet o 19%1.

Zyskaj nowe możliwości jako przeszkolony lekarz Invisalign®.

W całej Europie rośnie zapotrzebowanie na poprawę zdrowia jamy ustnej, estetyki uzębienia i wyrównanie zębów — wprowadzenie do praktyki systemu Invisalign® pozwoli Ci wykorzystać te możliwości.

Ponad

Miesięczna liczba wyszukiwań hasła „leczenie Invisalign®” w wyszukiwarce Google w Europie 2

ankietowanych ortodontów wybrałoby do leczenia swoich zębów przezroczyste nakładki zamiast jakiegokolwiek innego rozwiązania do prostowania zębów, podając jako główne powody komfort, estetykę i higienę. 3

ankietowanych stomatologów zgadza się, że wykorzystanie leczenia Invisalign® do poprawy pozycji zęba przed leczeniem odtwórczym może być korzystne dla estetyki i funkcji uzębienia. 4
Smiling girl looking at the phone and wearing her transparent aligners
Align
— rozwiązania cyfrowe

„Cyfryzacja praktyki nigdy nie była ważniejsza dla zapewnienia jej stabilnego rozwoju i ciągłości opieki nad pacjentem”.

Wprowadź swoją praktykę w przyszłość.

Home > Cards > #1 > Image
Home > Cards > #1 > Image

Transformacja praktyki

Poprzez cyfryzację możesz uzyskać pożądane rezultaty dla siebie i swoich pacjentów.

Home > Cards > #2 > Image
Home > Cards > #2 > Image

Innowacyjne rozwiązania umożliwiające świadczenie nowoczesnych usług

Zoptymalizuj jakość świadczonych usług — i zadowolenie pacjentów — dzięki leczeniu z zastosowaniem przezroczystych nakładek Invisalign®.

Home > Cards > #3 > Image
Home > Cards > #3 > Image

Wsparcie, gdy go potrzebujesz

Zapewniamy wszelkie szkolenia potrzebne do dalszego rozwoju praktyki.

Home page > 17M smiles
Home page > 17M smiles

Już 17 milionów pięknych uśmiechów na całym świecie5

Najlepszą rekomendacją jest piękny uśmiech. Właśnie dlatego ludzie na całym świecie wybierają leczenie Invisalign.


Digital Dental Office - Treatments with Invisalign clear aligners
Digital Dental Office - Treatments with Invisalign clear aligners

Ucz się od innych i poznawaj nowe możliwości leczenia.

Globalna galeria Invisalign® oferuje bogatą prezentację najnowszych wyników leczenia Invisalign z całego świata.

1 Po dodaniu leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign® do oferty praktyk.
Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród n=121 europejskich stomatologów aktywnie wykorzystujących system Invisalign® (więcej niż 1 przypadek w ciągu ostatnich 12 miesięcy), którzy potwierdzają, że z powodzeniem wdrożyli leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign® w swoich praktykach i zgadzają się („Zgadzam się” lub „Zdecydowanie zgadzam się”) ze stwierdzeniem „Dodanie leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign® do oferty mojej praktyki zwiększyło liczbę nowych pacjentów". Lekarzy, którzy zgodzili się z tym stwierdzeniem, zapytano: „O ile procent wzrosła liczba nowych pacjentów po dodaniu leczenia Invisalign® do oferty Pana/Pani praktyki?”. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 10 stycznia 2020 r.

2 Średnia miesięczna liczba wyszukiwań hasła „leczenie Invisalign” w wyszukiwarce Google w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i Portugalii w okresie od grudnia 2019 r. do listopada 2020 r.

3 Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród obecnych lub byłych użytkowników systemu Invisalign® w regionie EMEA (n=812 lekarzy), których poproszono o udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Który rodzaj zabiegu prostowania zębów wybrał(a)by Pan(i) dla siebie w razie potrzeby? (Wybierz z listy: tradycyjny aparat ortodontyczny, aparat ceramiczny, aparat językowy, przezroczyste nakładki). Następnie zadano pytanie: „Dlaczego ten rodzaj leczenia jest lepszy od innych?”. (Odpowiedź w formie dowolnego sformułowania: komfort n=249, estetyka n=147, higiena n=89). Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 28 lutego 2020 r.

4 Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród n=106 europejskich lekarzy Invisalign®, którzy w ciągu poprzednich 12 miesięcy [styczeń 2019 – grudzień 2019] zgłosili do leczenia Invisalign co najmniej 10 przypadków. Stomatologów poproszono o wskazanie, w jakim stopniu zgadzają się ze stwierdzeniem: „Wykorzystanie leczenia Invisalign do poprawy ustawienia zębów przed zabiegami odtwórczymi może być korzystne dla estetyki i funkcji uzębienia pacjenta”. Skala 4-stopniowa, przy czym Zgadzam się = Zdecydowanie się zgadzam lub Zgadzam się. Badanie obejmowało stomatologów Invisalign® z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Skandynawii (Szwecji, Finlandii, Norwegii i Danii). Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 6 sierpnia 2020 r. ​

5 Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku.

6 Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród lekarzy Invisalign® (n=2752), których zapytano, w jakim stopniu zgadzają się z następującym stwierdzeniem: “Invisalign to najbardziej zaawansowany na świecie cyfrowy system leczenia ortodontycznego.” Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii oraz Australii i Nowej Zelandii. Dane dostępne w firmie Align™ Technology na dzień 10 lipca 2020 r.

Loading...