Wprowadź swój gabinet w świat cyfrowy.

Już czas rozwinąć swoją działalność, stosując cyfrowe rozwiązania, które zapewniają bezproblemowy przebieg leczenia zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich pacjentów.

Lecz pacjentów, korzystając z płynnej cyfrowej organizacji pracy.

Komunikacja
Skanowanie
Planowanie
Leczenie
Monitorowanie
Before and after treatment with Invisalign aligners
Before and after treatment with Invisalign aligners

Komunikacja

Zainteresuj konsumentów, zanim staną się pacjentami i wejdą do Twojego gabinetu, zachęcając ich do zapoznania się z opcjami leczenia Invisalign® .

Aplikacja mobilna Invisalign®

To kompleksowe narzędzie cyfrowe zapewnia pacjentom informacje na temat leczenia, w tym między innymi oferuje moduł do śledzenia nakładek.

Symulacja Invisalign SmileView™

To szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie pozwala pacjentom wygodnie sprawdzić, jak mógłby wyglądać ich uśmiech.

Narzędzie Invisalign® Virtual Appointment 1

Narzędzie Invisalign Virtual Appointment pozwala wygodnie odpowiedzieć na pytania pacjentów przed umówieniem się na badanie.

Invisalign Provider With iTero System
Invisalign Provider With iTero System

SKANOWANIE

Nigdy więcej analogowych wycisków! Wystarczy skanowanie. Zbieranie danych pacjentów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Invisalign® Photo Uploader

75% ortodontów wskazuje, że do przesyłania danych przypadków Invisalign® do leczenia lepsze są zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Invisalign® Photo Uploader 2 niż te wykonane lustrzanką cyfrową.

Skanery wewnątrzustne iTero™ i symulator wyników leczenia Invisalign®

Wyciski cyfrowe można nie tylko uzyskać o 59% szybciej niż konwencjonalne. 60% pacjentów zdecydowało się na leczenie Invisalign po obejrzeniu symulacji wyników leczenia uzyskanej dzięki skanerowi iTero4.

Invisalign smile Before and after
Invisalign smile Before and after

PLANOWANIE

Planuj leczenie, jak Ci wygodnie — w dowolnym miejscu i czasie.

Oprogramowanie ClinCheck® Pro 6.0

Planowanie leczenia w chmurze — na Twoich warunkach. W każdym miejscu i czasie, na platformach Mac, PC i iPad.

Narzędzie do wizualizacji twarzy ClinCheck®

Wyświetla trójwymiarową wizualizację uśmiechu pacjenta na zdjęciu jego twarzy, ułatwiając planowanie leczenia i zwiększając współczynnik konwersji.

Screen Shot 2020-05-29 at 10.13 1@2x
Screen Shot 2020-05-29 at 10.13 1@2x

LECZENIE

Zaawansowane narzędzia do cyfrowego planowania leczenia pozwalają Tobie i Twoim pacjentom zobaczyć, jak piękny uśmiech może odmienić ich twarz.

System Invisalign®

Zaprojektowany z wykorzystaniem materiału SmartTrack™ i funkcji SmartForce™ dla precyzyjnej kontroli przemieszczania zębów. Ponadto technologia SmartStage™ optymalizuje postęp przemieszczania zębów, zwiększając przewidywalność i redukując niepożądane zaburzenia.

Nakładki retencyjne Vivera™

Uśmiech upiększany przez najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek.

VivieraRetainer 3@2x
VivieraRetainer 3@2x

MONITOROWANIE

Korzystaj z narzędzi do zdalnego monitorowania, aby pozostawać w kontakcie z pacjentami i na bieżąco kontrolować sytuację.

Invisalign® Virtual Care1

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek pacjenci zwracają uwagę na wygodę. Narzędzie Invisalign® Virtual Care1 pozwala Ci pozostawać w wirtualnym kontakcie z pacjentami i zdalnie monitorować postępy leczenia.

Zacznij współpracę ze światowym liderem, aby zmienić więcej uśmiechów.


w tym 4.5 miliony uśmiechów nastolatków

Skanery iTero Element

sprawdzona dokładność skanu całego łuku7

Najbardziej zaawansowany technicznie

system przezroczystych nakładek na świecie6.

[EMEA] Going Digital > Featured Card

„Leczenie Invisalign® to najlepsza pomoc w rozwijaniu praktyki.”

 

Dr Toussaint Crawford

Dalej nie masz pewności? Oto więcej informacji do rozważenia.


Overbite DarkBG 1
Overbite DarkBG 1

Które przypadki można leczyć za pomocą systemu Invisalign?

eyJwYXRoIjoiYWxpZ250ZWNoLTJcL2FjY291bnRzXC8wZlwvND
eyJwYXRoIjoiYWxpZ250ZWNoLTJcL2FjY291bnRzXC8wZlwvND

Nawiązywanie znaczących relacji z pacjentami w epoce cyfrowej

teen 1
teen 1

4.5-milionowy nastoletni pacjent właśnie rozpoczął leczenie Invisalign

1 Narzędzia Invisalign® Virtual Appointment i Invisalign® Virtual Care zostały udostępnione w związku z pandemią Covid-19 i rządowymi obostrzeniami ograniczającymi mobilność pacjentów i dostępność gabinetów ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa. Zostały one pomyślane tak, aby podtrzymać komunikację lekarzy Invisalign® z ich pacjentami i wspierać gabinety stomatologiczne w zapewnianiu ciągłości leczenia, ale nie miały one całkowicie zastępować bezpośrednich wizyt i wizyt kontrolnych. Pacjenci nadal muszą odwiedzać gabinet zgodnie z zaleceniami lekarza. Przed użyciem narzędzi Invisalign® Virtual Appointment i Invisalign® Virtual Care należy upewnić się, że obowiązujące przepisy lokalne i kodeks zawodowy pozwalają na interakcje z pacjentami za pomocą takich narzędzi.

2 Respondenci badania ankietowego, którzy są przeszkolonymi ortodontami Invisalign (N = 27), odpowiadali na pytanie: „Które zdjęcie przesyłane do Align™ w ramach leczenia Invisalign® budzi największe zaufanie?”. Następnie pokazywano im cztery ułożone losowo obok siebie zdjęcia: Invisalign® Photo Uploader (IPU) wykonane przy użyciu iPhone'a XS Plus z pierścieniową lampą błyskową; IPU wykonane za pomocą iPhone'a XS Plus z lampą stomatologiczną dla smartfonów; IPU wykonane za pomocą iPhone'a XS Plus; wykonane lustrzanką cyfrową Canon EOS Rebel T5i z pierścieniową lampą błyskową. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 3 grudnia 2019 r.

3 Emir Yuzbasioglu, Hanefi Kurt1 Rana Turunc, i Halenur Bilir. „Porównanie cyfrowych i konwencjonalnych technik wycisków: ocena percepcji pacjentów, komfortu leczenia, skuteczności i wyników klinicznych”. BMC Oral Health. Opublikowano online 30 stycznia 2014 r. n = 24 w badaniu porównującym polieter i Cerac.

4 Na podstawie badania ankietowego z udziałem n = 101 ortodontów i stomatologów ogólnych (z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii) przeprowadzonego w czerwcu 2018 r. W badaniu udział wzięło 60 stomatologów ogólnych i 41 ortodontów, którzy wykorzystywali symulator wyników leczenia Invisalign® w ciągu roku poprzedzającego badanie i którym zadano pytanie: „Jaki odsetek pacjentów, którym zaproponowano leczenie Invisalign® w ciągu ostatnich 12 miesięcy i którym pokazano wizualizacje z symulatora wyników leczenia Invisalign® , rozpoczął leczenie Invisalign® ?”.

5 Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku.

6 Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród lekarzy Invisalign® (n=2752), których zapytano, w jakim stopniu zgadzają się z następującym stwierdzeniem: „Invisalign® to najbardziej zaawansowany na świecie cyfrowy system leczenia ortodontycznego”. Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii oraz Australii i Nowej Zelandii. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 10 lipca 2020 r.

7 Dokładność definiuje się jako połączenie poprawności i precyzji badań. Na podstawie wyników z 9 recenzowanych publikacji z lat 2018 i 2019. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 22 lipca 2020 r.​

Loading...