Wprowadź swój gabinet w świat cyfrowy.

Już czas rozwinąć swoją działalność, stosując cyfrowe rozwiązania, które zapewniają bezproblemowy przebieg leczenia zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich pacjentów.

Lecz pacjentów, korzystając z płynnej cyfrowej organizacji pracy.

Komunikacja
Skanowanie
Planowanie
Leczenie
Monitorowanie

Komunikacja

Zainteresuj konsumentów, zanim staną się pacjentami i wejdą do Twojego gabinetu, zachęcając ich do zapoznania się z opcjami leczenia Invisalign® .

Aplikacja mobilna Invisalign®

To kompleksowe narzędzie cyfrowe zapewnia pacjentom informacje na temat leczenia, w tym między innymi oferuje moduł do śledzenia nakładek.

Symulacja Invisalign SmileView™

To szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie pozwala pacjentom wygodnie sprawdzić, jak mógłby wyglądać ich uśmiech.

Narzędzie Invisalign® Virtual Appointment 1

Narzędzie Invisalign Virtual Appointment pozwala wygodnie odpowiedzieć na pytania pacjentów przed umówieniem się na badanie.

Oferta może się różnić w zależności od kraju.

SKANOWANIE

Nigdy więcej analogowych wycisków! Wystarczy skanowanie. Zbieranie danych pacjentów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Invisalign® Photo Uploader

75% ortodontów wskazuje, że do przesyłania danych przypadków Invisalign® do leczenia lepsze są zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Invisalign® Photo Uploader 2 niż te wykonane lustrzanką cyfrową.

Skanery wewnątrzustne iTero™ i symulator wyników leczenia Invisalign®

Wyciski cyfrowe można nie tylko uzyskać o 59% szybciej niż konwencjonalne. 60% pacjentów zdecydowało się na leczenie Invisalign po obejrzeniu symulacji wyników leczenia uzyskanej dzięki skanerowi iTero4.

Oferta może się różnić w zależności od kraju.

PLANOWANIE

Planuj leczenie, jak Ci wygodnie — w dowolnym miejscu i czasie.

Oprogramowanie ClinCheck® Pro 6.0

Planowanie leczenia w chmurze — na Twoich warunkach. W każdym miejscu i czasie, na platformach Mac, PC i iPad.

Narzędzie do wizualizacji twarzy ClinCheck®

Wyświetla trójwymiarową wizualizację uśmiechu pacjenta na zdjęciu jego twarzy, ułatwiając planowanie leczenia i zwiększając współczynnik konwersji.

Oferta może się różnić w zależności od kraju.

LECZENIE

Zaawansowane narzędzia do cyfrowego planowania leczenia pozwalają Tobie i Twoim pacjentom zobaczyć, jak piękny uśmiech może odmienić ich twarz.

System Invisalign®

Zaprojektowany z wykorzystaniem materiału SmartTrack™ i funkcji SmartForce™ dla precyzyjnej kontroli przemieszczania zębów. Ponadto technologia SmartStage™ optymalizuje postęp przemieszczania zębów, zwiększając przewidywalność i redukując niepożądane zaburzenia.

Nakładki retencyjne Vivera™

Uśmiech upiększany przez najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek.

MONITOROWANIE

Korzystaj z narzędzi do zdalnego monitorowania, aby pozostawać w kontakcie z pacjentami i na bieżąco kontrolować sytuację.

Invisalign® Virtual Care1

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek pacjenci zwracają uwagę na wygodę. Narzędzie Invisalign® Virtual Care1 pozwala Ci pozostawać w wirtualnym kontakcie z pacjentami i zdalnie monitorować postępy leczenia.

Oferta może się różnić w zależności od kraju.

Zacznij współpracę ze światowym liderem, aby zmienić więcej uśmiechów.


w tym 2 miliony uśmiechów nastolatków

Skanery iTero Element

sprawdzona dokładność skanu całego łuku7

Najbardziej zaawansowany technicznie

system przezroczystych nakładek na świecie6.

„Leczenie Invisalign® to najlepsza pomoc w rozwijaniu praktyki.”

 

Dr Toussaint Crawford

Dalej nie masz pewności? Oto więcej informacji do rozważenia.


Które przypadki można leczyć za pomocą systemu Invisalign?

Nawiązywanie znaczących relacji z pacjentami w epoce cyfrowej

2-milionowy nastoletni pacjent właśnie rozpoczął leczenie Invisalign

1 Narzędzia Invisalign® Virtual Appointment i Invisalign® Virtual Care zostały udostępnione w związku z pandemią Covid-19 i rządowymi obostrzeniami ograniczającymi mobilność pacjentów i dostępność gabinetów ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa. Zostały one pomyślane tak, aby podtrzymać komunikację lekarzy Invisalign® z ich pacjentami i wspierać gabinety stomatologiczne w zapewnianiu ciągłości leczenia, ale nie miały one całkowicie zastępować bezpośrednich wizyt i wizyt kontrolnych. Pacjenci nadal muszą odwiedzać gabinet zgodnie z zaleceniami lekarza. Przed użyciem narzędzi Invisalign® Virtual Appointment i Invisalign® Virtual Care należy upewnić się, że obowiązujące przepisy lokalne i kodeks zawodowy pozwalają na interakcje z pacjentami za pomocą takich narzędzi.

2 Respondenci badania ankietowego, którzy są przeszkolonymi ortodontami Invisalign (N = 27), odpowiadali na pytanie: „Które zdjęcie przesyłane do Align™ w ramach leczenia Invisalign® budzi największe zaufanie?”. Następnie pokazywano im cztery ułożone losowo obok siebie zdjęcia: Invisalign® Photo Uploader (IPU) wykonane przy użyciu iPhone'a XS Plus z pierścieniową lampą błyskową; IPU wykonane za pomocą iPhone'a XS Plus z lampą stomatologiczną dla smartfonów; IPU wykonane za pomocą iPhone'a XS Plus; wykonane lustrzanką cyfrową Canon EOS Rebel T5i z pierścieniową lampą błyskową. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 3 grudnia 2019 r.

3 Emir Yuzbasioglu, Hanefi Kurt1 Rana Turunc, i Halenur Bilir. „Porównanie cyfrowych i konwencjonalnych technik wycisków: ocena percepcji pacjentów, komfortu leczenia, skuteczności i wyników klinicznych”. BMC Oral Health. Opublikowano online 30 stycznia 2014 r. n = 24 w badaniu porównującym polieter i Cerac.

4 Na podstawie badania ankietowego z udziałem n = 101 ortodontów i stomatologów ogólnych (z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii) przeprowadzonego w czerwcu 2018 r. W badaniu udział wzięło 60 stomatologów ogólnych i 41 ortodontów, którzy wykorzystywali symulator wyników leczenia Invisalign® w ciągu roku poprzedzającego badanie i którym zadano pytanie: „Jaki odsetek pacjentów, którym zaproponowano leczenie Invisalign® w ciągu ostatnich 12 miesięcy i którym pokazano wizualizacje z symulatora wyników leczenia Invisalign® , rozpoczął leczenie Invisalign® ?”.

5 Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku.

6 Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród lekarzy Invisalign® (n=2752), których zapytano, w jakim stopniu zgadzają się z następującym stwierdzeniem: „Invisalign® to najbardziej zaawansowany na świecie cyfrowy system leczenia ortodontycznego”. Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii oraz Australii i Nowej Zelandii. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 10 lipca 2020 r.

7 Dokładność definiuje się jako połączenie poprawności i precyzji badań. Na podstawie wyników z 9 recenzowanych publikacji z lat 2018 i 2019. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 22 lipca 2020 r.​

Loading...