invis pomaga w cyfryzacji Twojej praktyki.

Cyfrowe rozwiązania Align™ zwiększają wydajność i skalowalność biznesową, co przekłada się na lepsze wyniki kliniczne, bardziej efektywną pracę i rozwój praktyki.

Digital Transformation > Horizontal Card > Image
Digital Transformation > Horizontal Card > Image

Poznaj efektywność platformy cyfrowej Align™.

Inwestycja w transformację cyfrową pozwala Ci zaoszczędzić czas, zwiększać komfort i oszczędności, a także zapewnić doskonałe wyniki zarówno Tobie, jak i Twoim pacjentom. Platforma cyfrowa Align™ to unikalny pakiet łatwych we wdrażaniu rozwiązań stomatologii cyfrowej, które tworzą bogate, zintegrowane i kompleksowe środowisko cyfrowe dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Jak transformacja cyfrowa może zmienić Twoją praktykę?

Invisalign app
Invisalign app

Wydajny przepływ pracy w praktyce

Funkcje takie jak Invisalign® Virtual Care i Invisalign® Virtual Appointment pozwalają na podniesienie jakości leczenia, nawet w tak trudnych czasach1.

Invisalign
Invisalign

Stabilny rozwój praktyki

Nasze narzędzia cyfrowe pozwalają na zarządzanie relacjami z pacjentem — od początkowej konwersji przez leczenie po etap monitorowania.

Invisalign
Invisalign

Doskonałość opieki

Zdobądź zaufanie pacjentów, wykorzystując technologię cyfrową, która oferuje możliwość wizualizacji efektów przed i po zabiegu za pomocą symulatora wyników Invisalign®.

Lecz pacjentów, korzystając z płynnej cyfrowej organizacji pracy.

KOMUNIKACJA

Zainteresuj konsumentów, zanim staną się pacjentami i wejdą do Twojego gabinetu, zachęcając ich do zapoznania się z opcjami leczenia Invisalign®.

SKANOWANIE

Nigdy więcej analogowych wycisków! Wystarczy skanowanie. Zbieranie danych pacjentów jeszcze nigdy nie było tak proste.

PLANOWANIE

Planuj leczenie, jak Ci wygodnie — w dowolnym miejscu i czasie.

LECZENIE

Lecz z użyciem zaawansowanych narzędzi do cyfrowego planowania leczenia, które pozwalają Tobie i Twoim pacjentom zobaczyć, jak piękny uśmiech może odmienić ich twarz.

MONITOROWANIE

Korzystaj z narzędzi do zdalnego monitorowania, aby pozostawać w kontakcie z pacjentami i na bieżąco kontrolować sytuację.

Invisalign Doctor
Invisalign Doctor

Oznacza to lepszą jakość doświadczeń dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Dzięki przejściu na nasz innowacyjny, cyfrowy, kompleksowy pakiet do zarządzania pracą swojej praktyki możesz zapewnić jej stabilny rozwój i doskonałość opieki nad pacjentem. Dzięki możliwościom systemu Invisalign, naszym cyfrowym narzędziom do leczenia oraz skanerom wewnątrzustnym iTero™, możesz zaoferować pacjentom lepsze wrażenia z leczenia oraz zwiększyć wydajność pracy w gabinecie.

Potrzebujesz więcej szczegółów na temat naszych cyfrowych narzędzi do leczenia?

1 Narzędzia Invisalign® Virtual Appointment i Invisalign® Virtual Care zostały udostępnione w związku z pandemią Covid-19 i rządowymi obostrzeniami ograniczającymi mobilność pacjentów i dostępność gabinetów ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa. Zostały one pomyślane tak, aby podtrzymać komunikację lekarzy Invisalign® z ich pacjentami i wspierać gabinety stomatologiczne w zapewnianiu ciągłości leczenia, ale nie miały one całkowicie zastępować bezpośrednich wizyt i wizyt kontrolnych. Pacjenci nadal muszą odwiedzać gabinet zgodnie z zaleceniami lekarza. Przed użyciem narzędzi Invisalign® Virtual Appointment i Invisalign® Virtual Care należy upewnić się, że obowiązujące przepisy lokalne i kodeks zawodowy pozwalają na interakcje z pacjentami za pomocą takich narzędzi.

Loading...