Zmień swój uśmiech z najbardziej zaawansowanym systemem nakładek na świecie.7

System Invisalign® rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Poland Logo
 

Zmień swój uśmiech z najbardziej zaawansowanym systemem nakładek na świecie.7

System Invisalign® rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Poland Logo
 

invis to już 17 milionów odmienionych uśmiechów.

Dołącz do tysięcy lekarzy zmieniających życie ludzi na całym świecie.

invis to cyfrowa stomatologia gotowa na wyzwania przyszłości

Usprawnij przebieg pracy, jednocześnie oferując pacjentom angażujące doświadczenia.

invis to większy wybór dla Twoich pacjentów.

Możliwość wykonywania zabiegów w ramach leczenia Invisalign oznacza, że do swojej kompleksowej oferty planów leczenia możesz włączyć zdrowy, piękny uśmiech pacjenta.

invis to partner godny zaufania.

Jesteśmy nieodzownym partnerem dla Ciebie i Twojej praktyki — od edukacji klinicznej przez marketing po programy wsparcia praktyki.

invis to szersza oferta Twojej praktyki.

Leczenie Invisalign® może rozszerzyć ofertę Twojej praktyki2.

Zyskaj nowe możliwości jako przeszkolony lekarz Invisalign®.

Teraz jest właściwy moment, aby zostać lekarzem Invisalign®. W całej Europie rośnie zapotrzebowanie na poprawę estetyki uzębienia i prostowanie zębów — wprowadzenie do praktyki systemu i przezroczystych nakładek Invisalign pozwoli Ci wykorzystać te możliwości.

Ponad

Miesięczna liczba wyszukiwań hasła „leczenie Invisalign®” w wyszukiwarce Google w Europie3

ankietowanych stomatologów potwierdziło wzrost liczby nowych pacjentów4

ankietowanych stomatologów stwierdziło, że leczenie Invisalign® sprawia, że pacjenci częściej się uśmiechają5.
Smiling girl looking at the phone and wearing her transparent aligners
Align
— rozwiązania cyfrowe

„Poznaj pakiet łatwych do wdrożenia rozwiązań cyfrowych, które zapewnią Twoim pacjentom bezproblemowe leczenie od początku do końca”.

Rozwijaj się dla swoich pacjentów.

Home > Cards > #1 > Image
Home > Cards > #1 > Image

Transformacja praktyki

Poprzez cyfryzację możesz uzyskać pożądane rezultaty dla siebie i swoich pacjentów.

Home > Cards > #2 > Image
Home > Cards > #2 > Image

Innowacyjne rozwiązania umożliwiające świadczenie nowoczesnych usług

Zoptymalizuj jakość świadczonych usług — i zadowolenie pacjentów — dzięki leczeniu z zastosowaniem przezroczystych nakładek Invisalign®.

Home > Cards > #3 > Image
Home > Cards > #3 > Image

Wsparcie, gdy go potrzebujesz

Zapewniamy wszelkie szkolenia potrzebne do dalszego rozwoju praktyki.

Home page > 17M smiles
Home page > 17M smiles

Już 17 milionów pięknych uśmiechów na całym świecie6

Najlepszą rekomendacją jest piękny uśmiech. Dowiedz się, dlaczego miliony klientów zdecydowały się na leczenie Invisalign.


Digital Dental Office - Treatments with Invisalign clear aligners
Digital Dental Office - Treatments with Invisalign clear aligners

Ucz się od innych i poznawaj nowe możliwości leczenia.

Galeria Invisalign Go™ oferuje bogatą prezentację najnowszych przypadków leczenia Invisalign® z całego świata.

1 Pacheco-Pereira C, Brandelli J, Flores-Mir C. Patient satisfaction and quality of life changes after Invisalign® treatment. Am J Orthod Dentofacial Orthop. 2018 Jun;153(6):834–41.

2 Po dodaniu leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign® do oferty praktyki. Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród n=121 europejskich stomatologów aktywnie wykorzystujących system Invisalign® (więcej niż 1 przypadek w ciągu ostatnich 12 miesięcy), którzy potwierdzają, że z powodzeniem wdrożyli leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign w swoich praktykach i zgadzają się („Zgadzam się” lub „Zdecydowanie zgadzam się”) ze stwierdzeniem „Dodanie leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign® do oferty mojej praktyki zwiększyło liczbę nowych pacjentów". Lekarzy, którzy zgodzili się z tym stwierdzeniem, zapytano: „O ile procent wzrosła liczba nowych pacjentów po dodaniu leczenia Invisalign® do oferty Pana/Pani praktyki?”. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 10 stycznia 2020 r.

3 Średnia miesięczna liczba wyszukiwań hasła „leczenie Invisalign® w wyszukiwarce Google w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i Portugaliiw okresie od grudnia 2019 r. do listopada 2020 r.

4 Po dodaniu leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign® do oferty praktyki. Zastrzeżenie dot. UE: na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród n=176 europejskich stomatologów aktywnie wykorzystujących system Invisalign® (więcej niż 1 przypadek w ciągu ostatnich 12 miesięcy), którzy potwierdzają, że z powodzeniem wdrożyli leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign® w swoich praktykach. Respondentów poproszono też o wskazanie poziomu zgody ze stwierdzeniem: „Dodanie leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign® do oferty mojej praktyki zwiększyło liczbę nowych pacjentów”. Dane dostępne w firmie Align Technology według stanu na dzień 10 stycznia 2020 r.

5 Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród n=176 europejskich stomatologów aktywnie wykorzystujących system Invisalign® (więcej niż 1 przypadek w ciągu ostatnich 12 miesięcy), którzy potwierdzają, że z powodzeniem wdrożyli leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign w swoich praktykach. Respondentów poproszono o wskazanie poziomu zgody ze stwierdzeniem: „Leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign skłania pacjentów do częstszego uśmiechania się”. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 10 stycznia 2020 r.

6 Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 30 września 2021 r.

7 Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród lekarzy Invisalign® (n=2752), których zapytano, w jakim stopniu zgadzają się z następującym stwierdzeniem: “Invisalign to najbardziej zaawansowany na świecie cyfrowy system leczenia ortodontycznego.” Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii oraz Australii i Nowej Zelandii. Dane dostępne w firmie Align™ Technology na dzień 10 lipca 2020 r.

Loading...