Wprowadź swój gabinet w świat cyfrowy.

Świat idzie naprzód. Zapewnij swoim pacjentom sprawne, kompleksowe leczenie.

Digital Transformation > Horizontal Card > Image

Poznaj efektywność platformy cyfrowej Align™.

Inwestycja w transformację cyfrową pozwala Ci zaoszczędzić czas, zwiększać komfort i oszczędności, a także zapewnić doskonałe wyniki zarówno Tobie, jak i Twoim pacjentom. Platforma cyfrowa Align™ to unikalny pakiet łatwych we wdrażaniu rozwiązań stomatologii cyfrowej, które tworzą bogate, zintegrowane i kompleksowe środowisko cyfrowe dla Ciebie i Twoich pacjentów. Nie chodzi tylko o wyrównanie zębów, a kompleksową stomatologię ortodontyczno-odtwórczą.

Lecz pacjentów, korzystając z płynnej cyfrowej organizacji pracy.

Komunikacja
Skanowanie
Planowanie
Leczenie
Monitorowanie
Before and after treatment with Invisalign aligners

Komunikacja

Zainteresuj konsumentów, zanim staną się pacjentami i wejdą do Twojego gabinetu, zachęcając ich do zapoznania się z opcjami leczenia Invisalign®.

Symulacja Invisalign SmileView™

Narzędzie Invisalign SmileView™ motywuje i zachęca potencjalnych pacjentów, wyświetlając obraz ich nowego uśmiechu w ciągu zaledwie 60 sekund1.

Invisalign® Virtual Appointment2

Wirtualne wizyty twarzą w twarz to wygodny sposób na udzielenie odpowiedzi na pytania potencjalnych pacjentów, a także na ustalenie kosztów i celów leczenia jeszcze przed wizytą w klinice2.

Going digital page Scan section 770x513

SKANOWANIE

Nie trzeba wykonywać analogowych wycisków, wystarczy skan. Zbieranie danych pacjentów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Invisalign® Photo Uploader

Wykonuj i przekazuj wysokiej jakości zdjęcia bezpośrednio do dokumentacji pacjentów na stronie internetowej dla lekarzy Invisalign®. Jest to tak proste, że może to robić Twój personel.
89% ankietowanych stomatologów ogólnych wskazuje, że do przesyłania danych przypadków Invisalign lepiej nadają się zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Invisalign® Photo Uploader* niż te wykonane lustrzanką cyfrową 3.

Uzyskaj większą dokładność dzięki większej ilości informacji ze skanów cyfrowych.

Wystarczy jeden skan wykonany skanerem iTero™ Plus, aby stworzyć modele 3D i obrazy wewnątrzustne o lepszej jakości, bez potrzeby wykonywania wycisków PVS. Skaner ten zawiera nawet technologię NIRI do wykrywania próchnicy na powierzchniach stycznych zębów.

  • 100% pacjentów objętych badaniem ankietowym stwierdziło, że wolą wyciski cyfrowe z uwagi na obawy dotyczące czasu, wrażeń smakowych, odruchów wymiotnych i komfortu oraz że poleciliby wyciski cyfrowe znajomemu4.
  • W przeprowadzonym niedawno badaniu wykazano, że 60% pacjentów zdecydowało się na rozpoczęcie leczenia Invisalign® po obejrzeniu symulacji wyników leczenia uzyskanej dzięki skanerowi iTero™5.
Invisalign smile Before and after

PLANOWANIE

Planuj leczenie, jak Ci wygodnie — w dowolnym miejscu i czasie.

Narzędzie do wizualizacji twarzy ClinCheck®

Wyświetla trójwymiarową wizualizację uśmiechu pacjenta na zdjęciu jego twarzy, umożliwiając spersonalizowane planowanie leczenia.

Oprogramowanie ClinCheck® Pro 6.0

Nasze oparte na chmurze oprogramowanie ClinCheck® wykorzystuje dane z 15 milionów przypadków6 i umożliwia planowanie leczenia w dowolnym miejscu i czasie, na komputerach Mac, PC i iPadach. Dzięki ClinCheck® można krok po kroku zwizualizować powstawanie odstępów, potrzebne zaczepy i efekt końcowy.

Narzędzie ClinCheck® Pro 3D

umożliwia precyzyjne dostosowywanie i modyfikowanie leczenia za pomocą jednego przycisku myszy, przyspieszając pracę.

Screen Shot 2020-05-29 at 10.13 1@2x

LECZENIE

Zaawansowane narzędzia cyfrowe wspomagające leczenie umożliwiają zdalne monitorowanie postępów leczenia, co pozwala upewnić się, że leczenie przebiega zgodnie z planem.

System Invisalign®

Najbardziej zaawansowane przezroczyste nakładki na świecie dają niezrównaną przewidywalność przemieszczenia zębów. Materiał SmartTrack™ umożliwia poprawę ogólnej przewidywalności przemieszczeń zębów o ponad 75%7.
System Invisalign® przynosi efekty w ciągu zaledwie sześciu miesięcy8, pozwalając leczyć przypadki od prostych do skomplikowanych, a przezroczyste nakładki Invisalign sprawiają mniej bólu9 i zapewniają większą wygodę niż tradycyjne aparaty ortodontyczne10.

Dostosowywanie w czasie rzeczywistym

Dostosowywanie leczenia w czasie rzeczywistym pozwala zaoszczędzić czas dzięki możliwości wprowadzania modyfikacji w razie potrzeby. Leczenie można dostosować i spersonalizować odpowiednio do indywidualnych potrzeb pacjenta i jego stylu życia.

Nakładki retencyjne Vivera™

Upiększasz ich uśmiech za pomocą najbardziej zaawansowanego systemu przezroczystych nakładek11. Teraz pomóż im zachować ten efekt za pomocą nakładek retencyjnych.

VivieraRetainer 3@2x

MONITOROWANIE

Korzystaj z narzędzi do zdalnego monitorowania, aby pozostawać w kontakcie z pacjentami i na bieżąco kontrolować sytuację.

Invisalign® Virtual Care12

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek pacjenci zwracają uwagę na wygodę. Narzędzie Invisalign® Virtual Care pozwala Ci pozostawać w wirtualnym kontakcie z pacjentami i zdalnie monitorować postępy leczenia, gdziekolwiek się znajdują.

Narzędzie do oceny postępów leczenia iTero

Narzędzie do oceny postępów leczenia iTero daje Tobie i Twojemu pacjentowi jasną informację na temat postępów leczenia.

Aplikacja mobilna Invisalign™

To kompleksowe narzędzie cyfrowe zapewnia pacjentom informacje na temat leczenia, w tym między innymi oferuje moduł do śledzenia nakładek.

Zacznij współpracę ze światowym liderem, aby zmienić więcej uśmiechów.


upiększonych na całym świecie6

system przezroczystych nakładek na świecie

Skanery iTero Element

sprawdzona dokładność skanu całego łuku13

terapii przezroczystymi nakładkami

Dr Tim Nolting FEATURED CASE image 770x455-no-bg

„iTero, a w szczególności skaner 5D, pomaga nam zachęcić pacjentów do dbania o zdrowie jamy ustnej... Możemy go używać jako narzędzia diagnostycznego oraz w zabiegach odtwórczych”.

 

Dr Tim Nolting

Dalej nie masz pewności? Oto więcej informacji do rozważenia.


Overbite DarkBG 1

Które przypadki kwalifikują się do leczenia Invisalign?

eyJwYXRoIjoiYWxpZ250ZWNoLTJcL2FjY291bnRzXC8wZlwvND

Nawiązywanie znaczących relacji z pacjentami w epoce cyfrowej

teen 1

Leczenie Invisalign: dlaczego to coś więcej niż tylko uśmiech

1 Dane uzyskane w ramach ograniczonego dopuszczenia na rynek (LMR) z udziałem 59 klientów (ponad 5 zdjęć selfie przesłanych za pomocą dostępnego w gabinecie narzędzia SmileView) w USA, Wlk. Brytanii i Kanadzie. Czas od przesłania selfie do otrzymania ilustracji wyników w urządzeniu. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 23 kwietnia 2019 r.​

2 Narzędzie Invisalign® Virtual Appointment zostały udostępnione w związku z pandemią Covid-19 i rządowymi obostrzeniami ograniczającymi mobilność pacjentów i dostępność gabinetów ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa. Narzędzie zostało pomyślane tak, aby podtrzymać komunikację lekarzy Invisalign® z ich pacjentami i wspierać gabinety stomatologiczne w zapewnianiu ciągłości leczenia. Narzędzie Invisalign® Virtual Appointment nie może całkowicie zastąpić bezpośrednich wizyt i kontroli. Przed użyciem narzędzia należy upewnić się, że obowiązujące przepisy krajowe dopuszczają kontakty z pacjentami za pomocą takiego narzędzia jak Invisalign® Virtual Appointment.​

3 Respondenci badania ankietowego, którzy są przeszkolonymi stomatologami ogólnymi (N = 62), odpowiadali na pytanie: „Które zdjęcie przesyłane do Align w ramach leczenia Invisalign® budzi największe zaufanie?”. Następnie pokazywano im cztery ułożone losowo obok siebie zdjęcia: Invisalign® Photo Uploader (IPU) wykonane przy użyciu iPhone'a XS Plus z pierścieniową lampą błyskową; IPU wykonane za pomocą iPhone'a XS Plus z lampą stomatologiczną dla smartfonów; IPU wykonane za pomocą iPhone'a XS Plus; wykonane lustrzanką cyfrową Canon EOS Rebel T5i z pierścieniową lampą błyskową. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 3 grudnia 2019 r.​

4 Emir Yuzbasioglu, Hanefi Kurt1 Rana Turunc, i Halenur Bilir. „Porównanie cyfrowych i konwencjonalnych technik wycisków: ocena percepcji pacjentów, komfortu leczenia, skuteczności i wyników klinicznych”. BMC Oral Health. Opublikowano online 30 stycznia 2014 r. n = 24 w badaniu porównującym polieter i Cerac.​

5 Na podstawie badania ankietowego z udziałem n = 101 ortodontów i stomatologów ogólnych (z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii) przeprowadzonego w czerwcu 2018 r. W badaniu udział wzięło 60 stomatologów ogólnych i 41 ortodontów, którzy wykorzystywali symulator wyników leczenia Invisalign® w ciągu roku poprzedzającego badanie i którym zadano pytanie: „Jaki odsetek pacjentów, którym zaproponowano leczenie Invisalign w ciągu ostatnich 12 miesięcy i którym pokazano wizualizacje z symulatora wyników leczenia Invisalign, rozpoczął leczenie Invisalign®?”.​

6 Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 30 września 2021 r.

7 W porównaniu z nakładkami Invisalign® wytwarzanymi wcześniej z materiału jednowarstwowego (EX30).​

8 W przypadku lekkich lub umiarkowanych wad zgryzu (definiowanych jako stłoczenie i szparowatość do 6 mm oraz nagryz poziomy i nagryz pionowy do 6 mm i przy cotygodniowych zmianach nakładek). Czas leczenia różni się w zależności od rodzaju produktu Invisalign, czasu noszenia, złożoności przypadku i musi zostać ustalony przez lekarza. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na 9 września 2020 r. Dodatkowe informacje: dane na podstawie łącznie 1 236 123 zleceń głównych przyjętych w okresie od stycznia 2018 r. do czerwca 2020 r. na całym świecie. Uwzględnione zostały produkty Invisalign Express, Go, Lite i Moderate.​

9 Według badania przeprowadzonego przez Millera i współpracowników, w którym pacjenci dorośli mierzyli ból w pierwszym tygodniu leczenia. Kevin Miller i wsp. „A comparison of treatment impacts between Invisalign® aligner and fixed appliance therapy during the first week of treatment.” American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics. Volume 131, Issue 3, str. 302. e1-302.e9, marzec 2007.​

10 Badanie sponsorowane przez firmę Align™ Technology i bazujące na nieekstrakcyjnych przypadkach klasy I ze stłoczeniem od łagodnego do umiarkowanego u pacjentów dorosłych przy użyciu materiału SmartTrack™. David W. White, Katie C. Julien, Helder Jacob, Phillip M. Campbell i Peter H. Buschang, Discomfort associated with Invisalign and traditional brackets: A randomized, prospective trial. The Angle Orthodontist Nov 2017, Vol. 87, No. 6 pp. 801-808.​

11 Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród lekarzy Invisalign® (n=2752), których zapytano, w jakim stopniu zgadzają się z następującym stwierdzeniem: „Invisalign to najbardziej zaawansowany na świecie cyfrowy system leczenia ortodontycznego”. Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii oraz Australii i Nowej Zelandii. Dane dostępne w firmie Align™ Technology według stanu na dzień 10 lipca 2020 r.​

12 Narzędzie Invisalign® Virtual Care zostało udostępnione w związku z pandemią Covid-19 i rządowymi obostrzeniami ograniczającymi mobilność pacjentów ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa. Narzędzie zostało pomyślane tak, aby podtrzymać komunikację lekarzy Invisalign® z ich obecnymi pacjentami i wspierać gabinety stomatologiczne w zapewnianiu ciągłości leczenia. Usługa Invisalign Virtual Care nie zastępuje wizyt w gabinecie. Pacjenci nadal muszą odwiedzać gabinet zgodnie z zaleceniami lekarza. Przed użyciem narzędzia należy upewnić się, że obowiązujące przepisy lokalne i kodeks zawodowy pozwalają na interakcje z pacjentami za pomocą takich narzędzi jak Invisalign® Virtual Care.​

Loading...