invis to najwyższy standard edukacji.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc we wszelkich kwestiach — od edukacji klinicznej przez marketing po programy wsparcia Twojej praktyki.


Poszerz swoją wiedzę dzięki ekspertom w dziedzinie leczenia Invisalign® .

Jako zaufany partner jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Mając za sobą 20 lat badań i innowacyjności, możemy wspierać lekarzy Invisalign® bogatymi zasobami edukacyjnymi dostępnymi na każdym etapie — od wdrażania naszych rozwiązań przez nabieranie wprawy klinicznej po rozwój praktyki.

Zasoby zwiększające Twoje umiejętności kliniczne i pewność siebie.

Invisalign
Invisalign

Rozwijaj swoje kompetencje kliniczne.

Nasz kompleksowy proces przygotowawczy obejmuje kursy online i tradycyjne, wiele materiałów szkoleniowych oraz możliwości kształcenia ustawicznego w celu poszerzania wiedzy klinicznej.

Invisalign
Invisalign

Ucz się od innych stomatologów.

Poznaj nowe możliwości leczenia poprzez globalną galerię Invisalign® — bogaty zbiór prezentujący najnowsze przypadki leczenia Invisalign® z całego świata.

Invisalign
Invisalign

Nawiąż współpracę z naszą społecznością ekspertów.

Poszerzanie wiedzy i sieci kontaktów staje się niezmiernie łatwe dzięki dostępowi do naszych kursów internetowych i tradycyjnych, możliwościom nawiązywania kontaktów, klubom Study Club i społeczności cyfrowej.

Program rozwojowy Move 360.

Nasz zestaw programów rozwojowych ma na celu zapewnienie wsparcia potrzebnego do osiągnięcia celów zawodowych oraz związanych z praktyką, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem chcącym się rozwijać.

Wspieranie Twojej praktyki na każdym kroku1

Wsparcie Invisalign® oferuje wszystko, czego potrzebujesz — od rozwoju praktyki po zwiększanie efektywności pracy i poprawę opieki nad pacjentem. Nasz zespół ds. obsługi pacjentów, programy marketingowe skierowane bezpośrednio do konsumentów oraz materiały marketingowe do wykorzystania w gabinecie zapewnią Ci pomoc w wykorzystaniu potencjału Twojej praktyki.

Rozwój praktyki

Oferujemy wiele zasobów, dzięki którym Twoja praktyka będzie się rozwijać. Ich zakres jest ogromny — od narzędzi optymalizujących pracę po zwiększające zaangażowanie pacjenta i materiały marketingowe do wykorzystania w praktyce.

Marketing w praktyce

Zainwestowaliśmy w programy marketingowe, aby pomóc w rozwoju Twojej firmy. Oferujemy zasoby marki Invisalign z możliwością dostosowania oraz materiały instruktażowe do wykorzystania w rozwoju praktyki. Dostępne dla lekarzy Invisalign posiadających konto na stronie internetowej dla lekarzy Invisalign.

Program rozwojowy MOVE 360

Każda praktyka zaczyna się od uśmiechu. Dzięki Move 360 pomagamy z przekonaniem upiększać uśmiechy, aby uwolnić potencjał Twoich pacjentów i Twojej praktyki. Move 360 to wieloprogramowy proces edukacji krok po kroku, dzięki któremu zdobędziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby:

  • oferować pacjentom prawdziwie kompleksowe, minimalnie inwazyjne plany leczenia;
  • poszerzać wiedzę na temat oferty Invisalign;
  • wdrożyć kompleksowy, cyfrowy przepływ pracy i skaner iTero;
  • dokonać transformacji praktyki, zaczynając od polepszenia jakości doświadczeń pacjenta po zwiększanie efektywności i rozwój

W ramach programów Move 360 współpracujemy z Tobą, zapewniając Ci dostęp do szkoleń online i bezpośrednich, prowadzonych przez doświadczonych lekarzy, treści na żądanie oraz pełne wsparcie na każdym etapie leczenia.

1 Oferta może się różnić w zależności od ograniczeń prawnych i regulacyjnych na poszczególnych rynkach.
Loading...