invis to
lepsza wydajność pracy lekarza i rozwój jego praktyki.

Zaawansowana ortodoncja cyfrowa na każdym etapie leczenia.

Codziennie angażujemy się w starania nakierowane na upiększanie uśmiechów i odmienianie życia naszych pacjentów. Wiedza lekarzy połączona z naszą zaawansowaną technologią sprawia, że możemy zapewnić zdrowsze uśmiechy większej liczbie pacjentów niż kiedykolwiek wcześniej.
Nasze najnowsze innowacje zostały opracowane w dwóch celach: aby oferować wyjątkowe wyniki kliniczne i aby wspierać wydajność pracy i rozwój praktyk naszych klientów.

 • Wyjątkowe wyniki kliniczne
  Nasze innowacje zostały opracowane z myślą o wyjątkowych wynikach klinicznych, a przy okazji oferują jeszcze sprawniejsze planowanie leczenia oraz przewidywalność wyróżniającą system Invisalign®.

 • Zwiększona wydajność pracy i rozwój praktyki
  Ta przełomowa technologia prowadzi do podwyższenia wydajności pracy praktyki i pozwala oszczędzać czas dzięki usprawnieniu procedur.
  Celem naszych innowacji jest poprawa efektywności leczenia poprzez redukcję liczby wizyt pacjenta, skrócenie czasu w fotelu dentystycznym i szybsze zakończenie leczenia.

 • Razem w nowej erze
  Seria naszych innowacji splata się z wiedzą i umiejętnościami lekarza, dzięki czemu możemy wspólnie przekształcać uśmiechy w nowej erze cyfrowej ortodoncji.

Innowacje

Invisalign® Moderate Package

“Pacjenci mogą teraz wybrać bardziej przyjazne cenowo leczenie, które skutecznie wyeliminuje ich wady zgryzu.”

Dr Susana Palma i Dr Javier Lozano, Ortodonci - Hiszpania

Integracja skanów CBCT z oprogramowaniem ClinCheck®

“Dzięki integracji skanów CBCT z ClinCheck Pro® możemy wykorzystać zarządzanie płaszczyzną okluzyjną i kontroler 3D, co z pewnością pozwala tworzyć plany leczenia bardziej przyjazne biologicznie i dużo bardziej precyzyjne.”

Dr Martín Pedernera, Ortodonta - Hiszpania

Funkcja ClinCheck® Pro 6.0 Live Update dla kontrolera 3D

“Live Update to duży krok naprzód w rozwoju procesów cyfrowych, bowiem pozwala skoncentrować się na diagnozie i na jej podstawie stworzyć plan leczenia.”

Dr Riccardo Capuozzo, Ortodonta - Włochy

Korekta cofniętej żuchwy (Mandibular Advancement, MA)

“Udoskonalone skrzydełka precyzyjne do leczenia Invisalign® Mandibular Advancement to moja preferowana metoda leczenia, i z radością oferuję swoim pacjentom.”

Dr Barry Glaser, Stany Zjednoczone Ameryki

hi

 

Aplikacja Invisalign® Practice App

Aplikacja Invisalign® Practice App łączy kluczowe funkcje strony internetowej dla lekarzy Invisalign® i aplikacji Invisalign® Photo Uploader, które ułatwiają dostęp i zapewniają wsparcie na każdym etapie leczenia pacjenta.

Invisalign® ®Virtual Care1

SI Invisalign® Virtual Care to jedyne zintegrowane z cyfrowym przepływem pracy Align™, wspomagane przez SI i pracujące zgodnie ze wskazaniami lekarza rozwiązanie do zdalnego monitorowania przebiegu leczenia, które pozwala lekarzowi oceniać znaczenie rozbieżności między przemieszczeniami a planem leczenia Invisalign® – i to na jednej platformie.

Funkcja ClinCheck® Pro 6.0 Live Update dla kontrolera 3D

Aktualizacja oprogramowania ClinCheck® umożliwia zatwierdzanie planów leczenia szybciej o 82% 2, samodzielne ich modyfikowanie i udostępnia lepszą kontrolę nad ich kształtem, a wszystko to przekłada się na jeden skutek: skrócenie czasu oczekiwania na rozpoczęcie leczenia.

Integracja CBCT z wizualizacjami

Intuicyjny interfejs i zaawansowane modele 3D to znane już świetnie cechy oprogramowania ClinCheck®, które teraz udostępnia kolejną bezcenną innowację – możliwość dołączenia do wizualizacji skanów CBCT pozwalającą jeszcze lepiej dostosować leczenie szerszej gamy wad zgryzu pacjentów wymagających zabiegów chirurgicznych bądź odtwórczych i nastolatków z zatrzymanymi lub niewyrżniętymi zębami.

Symulator wyników leczenia Invisalign® Outcome Simulator Pro

Generowane przez skanery serii Tero™ Element Plus realistyczne wizualizacje uśmiechu wkomponowanego w twarz pacjenta Invisalign® to potężny bodziec popychający do decyzji o rozpoczęciu leczenia. A nie trzeba chyba tłumaczyć, że im więcej leczonych pacjentów, tym szybszy rozwój praktyki.

Korekta cofniętej żuchwy (Mandibular Advancement, MA)

Elementy Mandibular Advancement z precyzyjnymi skrzydełkami oferują klinicznie przebadany 4 i niezawodny sposób leczenia wad zgryzu klasy II u nastoletnich pacjentów.
To oferta adresowana do najszybciej rozrastającej się grupy pacjentów. Tej okazji nie wolno przegapić!

Pakiet Invisalign® Moderate

Przewidywalne prostowanie zębów dla przypadków od łagodnych po umiarkowaneTa opcja leczenia w portfolio Invisalign® to bardziej rentowny i elastyczny sposób udostępniania pacjentom przewidywalnych3 wyników klinicznych.

1. Sztuczna inteligencja Invisalign Virtual Care to zbiór kilku komponentów programowych tworzących harmonijną, spójną i inteligentną całość. Jedna z najważniejszych opcji to automatyczne powiadomienia dostępne w bazującej na SI funkcji automatycznej oceny (Virtual Care 3.0), która uzyskała rejestrację jako oprogramowanie wyrobu medycznego. Kolejne wzmianki o automatycznych powiadomieniach wspomaganych przez SI dotyczą właśnie tego komponentu oprogramowania Virtual Care 3.0 zarejestrowanego jako oprogramowanie wyrobu medycznego.
2. Wynik na podstawie nowych zamówień pakietu Invisalign Comprehensive (N=50 114 przypadków) składanych przez lekarzy (N=165 ortodontów i stomatologów ogólnych z regionów NA, EMEA, APAC, LATAM) uczestniczących w programie ograniczonego dopuszczenia na rynek, którzy używali wyłącznie funkcji ClinCheck Live Update dla kontrolera 3D w porównaniu z tymi, którzy współpracowali wyłącznie z projektantami CAD, aby wprowadzać modyfikacje planów leczenia ClinCheck w okresie od 1 czerwca 2021 r. do 23 grudnia 2021 r. Czas mierzono od pierwszego otwarcia planu leczenia ClinCheck przez lekarza do jego ostatecznego zatwierdzenia.
3. Porównanie z nakładkami Invisalign wytwarzanymi wcześniej z materiału jednowarstwowego (EX30).
4. Dane dostępne w Align Technology wg stanu na 29 czerwca 2018 r.

Loading...