Visit our social media channels

Skip to main content

Efekty leczenia

Metoda Invisalign pomogła już ponad 4 mln osób na całym świecie. Przekłada się to na ponad 4 mln różnych historii i doświadczeń z Invisalign. Oto tylko kilka z nich.

Czy chcesz zacząć swoją własną opowieść? Znajdź Lekarza Invisalign w swojej okolicy.

Historia Mikali

Historia Mikali

Jeden ząb mocno wystawał i miałam z tego powodu kompleksy.  Nie mogłam o nim zapomnieć, zwłaszcza gdy z kimś rozmawiałam lub robiono mi zdjęcia — czułam się okropnie i chciałam szybko poprawić uśmiech. Byłam zdania, że w moim wieku nie wypada mieć aparatu ortodontycznego.

Wybrałam alignery Invisalign, ponieważ są przezroczyste. Nikt ich nie zauważał, a mi się podobało, że można je zdejmować na czas posiłków. W trakcie leczenia wysyłałam znajomym zdjęcia, którzy byli pod wielkim wrażeniem zmian w moim uśmiechu.

"Żałuję, że zdecydowałam się na nie dopiero teraz"

Dzięki leczeniu mogę czuć się pewnie w każdej sytuacji. Żałuję, że zdecydowałam się na nie dopiero teraz. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważny jest uśmiech. Invisalign miał ogromny wpływ na moje życie: Uśmiecham się szeroko i lepiej wyglądam na zdjęciach — zęby przestały być moją obsesją. Efekty leczenia spełniły moje oczekiwania.

Historia Vincenta

Historia Vincenta

Wstydziłem się uśmiechać. Moje zęby zachodziły na siebie, a to nie dawało mi spokoju. Jednak nie mogłem sobie wyobrazić noszenia stałego aparatu ortodontycznego.  Umówiłem się z lekarzem ortodontą, który polecił mi Invisalign. Alignery od razu mnie zainteresowały ze względu na to, że są przezroczyste oraz niezwykle łatwo można je zakładać i zdejmować.

Niektórzy zauważyli, że noszę alignery, ale tylko dlatego, że znacznie więcej się uśmiechałem. Inni nie zwrócili na nie uwagi, dopóki nie powiedziałem im o tym pod koniec leczenia. Alignery można zdjąć na czas posiłków, więc nie przeszkadzają w jedzeniu. Ponadto jeśli chcesz pójść na spotkanie i uśmiechać się bez alignerów, to masz taką możliwość.

"Jestem w 100% zadowolony z leczenia Invisalign i mogę go polecić każdemu"

Jestem w 100% zadowolony z systemu Invisalign i mogę go polecić każdemu. Czuję się pewniej, jestem bardziej towarzyski i częściej się uśmiecham. Piękny uśmiech może naprawdę zmienić twoje życie.

Historia Kirsty

Historia Kirsty

Chciałam wyprostować swoje zęby. Nie podobało mi się, że są pokrzywione i stłoczone. Przez to rzadko się uśmiechałam.

Jako nastolatka potrzebowałam czegoś bardziej dyskretnego niż metalowy aparat ortodontyczny. Nie chciałam, aby ludzie zwracali uwagi na moje zęby. Dzięki systemowi Invisalign nikt nie zauważył, że noszę alignery do czasu, aż zęby nie zaczęły się przesuwać. Gdy otrzymałam alignery, doceniłam łatwość z jaką można je zakładać i zdejmować. Podobało mi się również to, że nie muszę co chwilę chodzić do dentysty. Dopasowały się do mojego stylu życia.

"Leczenie systemem Invisalign zdecydowanie zwiększyło moją pewność siebie"

Leczenie systemem Invisalign zdecydowanie zwiększyło moją pewność siebie. Zawsze byłam pogodną i energiczną osobą, ale starałam się nie pokazywać zębów. Teraz uwielbiam się uśmiechać. Zdecydowanie polecam go każdemu. Żałuję, że zdecydowałam się na niego dopiero teraz.

Historia Khadiji

Historia Khadiji

Miałam spore kompleksy na punkcie moich zębów. Moje przednie zęby wystawały, a szczęka była zbyt mała, więc nienawidziłam się uśmiechać. Przejrzałam możliwe opcje leczenia i stwierdziłam, że najlepsza dla mnie będzie metoda Invisalign. Alignery są prawie całkowicie niewidoczne, więc mogłam normalnie, bez skrępowania funkcjonować – inni nawet nie wiedzieli, że noszę jakiś aparat.

"Odzyskałam swój uśmiech."

Całe leczenie trwało 18 miesięcy. Nosiłam alignery przez cały dzień, zdejmując je tylko przed jedzeniem czy piciem. Na tym właśnie polega piękno Invisalign – alignery dopasowują się do twojego życia. Dzięki terapii czuję się teraz dużo pewniej. Mówiąc krótko, odzyskałam swój uśmiech.