Mr. Dariusz Machniak

Mr Dariusz Machniak

Poznaj swojego lekarza

Numer prawa wykonywania zawodu (PWZ): 3066104
Wydłużone godziny pracy

Kontakt

Machniak Dariusz Indywidualna 114 Józefowska 40-145, Katowice, PL Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Call

Godziny pracy

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedzielazamknięte

Biografia

Nazywam się Dariusz Machniak i jestem specjalistą Ortodontą oraz Specjalistą Stomatologii Ogólnej. Już od 20 lat zajmuję się leczeniem zębów ortodoncją i upiększaniem uśmiechów zarówno u małych, jak i u dużych pacjentów :)   Jestem przekonany, że dobrego ortodontę i dentystę powinny wyróżniać: wiedza, doświadczenie oraz umiejętności praktyczne. Dlatego staram się nieustannie rozwijać swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i zagranicą poświęconych ortodoncji i stomatologii. Oczywiście zdobytą w ten sposób wiedzę stale wykorzystuję podczas swojej codziennej praktyki.   Pomimo doświadczenia i długiego stażu pracy nie popadam w rutynę dnia codziennego. Wszystkich pacjentów traktuję w sposób indywidualny, ponieważ rozumiem to, że każdy może mieć zupełnie inne nastawienie. Niemniej zawsze dążę do tego, aby pacjenci odwiedzający mój gabinet czuli się bezpiecznie i komfortowo.   Moja wieloletnia praktyka pozwoliła mi rozwinąć naturalne predyspozycje do zawodu, a także udoskonalić posiadane zdolności manualne. Dzięki temu jestem w stanie przeprowadzić leczenie w trudnych przypadkach i kiedy wymagana jest ogromna precyzja.   Każdego pacjenta otaczam fachową opieką oraz z zaangażowaniem dbam o każdy szczegół leczenia. Dlatego możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach i we właściwym miejscu.   Estetyka ma dla mnie równie istotne znaczenie, co sam aspekt zdrowotny. Moim zadaniem jest więc nie tylko troska o zdrowie, ale i zadowolenie pacjentów ze swojego wyglądu oraz aby leczenie było jak najmniej widoczne dla otoczenia. Dlatego specjalizuję się w ortodoncji cyfrowej , w tym min. leczeniu systemem Invisalign.

Edukacja

W 1995 roku ukończyłem Śląską Akademię Medyczną – Wydział Stomatologii. W latach 1996-1997 odbyłem staż na Poliklinice w Katowicach, który utrwalił moje zainteresowania w kierunku stomatologii estetycznej i ortodoncji. W tym też czasie otworzyłem własną prywatną specjalistyczną praktykę , którą prowadzę po dziś dzień.
W 1999 r. uzyskałem specjalizację ze stomatologii ogólnej.
Lata 2010-2013 prowadziłem zajęcia ze studentami w charakterze asystenta Wydziału Stomatologii w Zakładzie OrtodoncjiŚląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Od 2010 r staż specjalizacyjny w Akademickim Centrum Stomatologii w Zabrzu i po jego zakończeniu zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie ortodoncji – tym samym uzyskałem tytuł specjalisty ortodonty.
Obecnie jestem także certyfikowanym ekspertem systemu Aligner – leczenia ortodontycznego z użyciem niemal niewidocznych nakładek typu Invisalign

Stowarzyszenia

Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO)
Niemieckie Towarzystwa Lekarzy Ortodoncji Nakładkowej (lekarzy prowadzących leczenie aparatami nakładkowymi typu Invisalign)
Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (PTS)

Akceptowane płatności

Gotówka
Czek
Karta kredytowa
Finansowanie w gabinecie
Loading...