[NL] optmize-get-invisalign-hero

Pytania, które należy zadać podczas wizyty u stomatologa lub ortodonty

Jeśli chcesz poprawić swój uśmiech, pierwszym krokiem w kierunku prostszych zębów jest rezerwacja wizyty u dentysty lub ortodonty. Stomatolodzy i ortodonci specjalizują się w korygowaniu nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk. Jeśli doświadczasz częstych problemów stomatologicznych, takich jak stłoczone zęby, szparowatość, przodozgryz, nagryz pionowy i zgryz krzyżowy, stomatolog lub ortodonta będzie w stanie pomóc. W wielu przypadkach przezroczyste nakładki Invisalign mogą pomóc skorygować te problemy.

Na konsultacji podczas wizyty u ortodonty lub stomatologa przeszkolonego w zakresie systemu Invisalign będziesz w stanie dowiedzieć się, czy przezroczyste nakładki Invisalign są dla Ciebie odpowiednie.

Staraj się być zapobiegawczym i zadawaj dużo pytań, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z wizyty Invisalign. Twój lekarz Invisalign powinien być w stanie udzielić Ci wszystkich odpowiedzi, których potrzebujesz i możesz śmiało rozpocząć swój indywidualny plan leczenia.

invis to wsparcie i wiedza.

Znajdź lekarza Invisalign

Pytania, które warto zadać lekarzowi Invisalign

Oto kilka odpowiednich pytań, które warto zadać stomatologowi lub ortodoncie, aby upewnić się, że masz wszystkie informacje, których potrzebujesz przed rozpoczęciem leczenia Invisalign:

 • Jakie są problemy z ustawieniem moich zębów? 

  Zrozumienie własnych problemów z prostowaniem zębów może pomóc Ci wybrać program leczenia, który spełnia Twoje potrzeby.

 • Jakie możliwości prostowania zębów są dla mnie dostępne?

  Dostępnych jest wiele możliwości prostowania zębów: od metalowych aparatów ortodontycznych po przezroczyste nakładki Invisalign. Porozmawiaj ze swoim dentystą lub ortodontą, aby dowiedzieć się, które rozwiązanie najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

 • Jak długo potrwa leczenie w moim przypadku?

  Większość procesów leczenia Invisalign trwa od 6 do 18 miesięcy1. Aby uzyskać szacunkowy czas, porozmawiaj ze swoim lekarzem Invisalign.

 • Ile kosztuje leczenie Invisalign?

  Koszt leczenia będzie się różnił w zależności od złożoności przypadku. Wielu stomatologów i ortodontów oferuje bezpłatną konsultację i różne plany płatności za prostowanie zębów.

 • Jak często trzeba korygować nakładki Invisalign? 

  W systemie Invisalign stosuje się jednocześnie wiele przezroczystych nakładek, a wizyty kontrolne w gabinecie stomatologicznym odbywają się zazwyczaj co 6–8 tygodni.

 • Czy leczenie Invisalign zapewnia stałą opiekę?

  Oprócz regularnych spotkań indywidualnych z lekarzem Invisalign, możesz również korzystać z opieki zdalnej za pośrednictwem funkcji Invisalign Virtual Care2 w aplikacji My Invisalign, dzięki czemu będziesz mieć stałe wsparcie i opiekę, której potrzebujesz.

 • Jakie produkty do higieny jamy ustnej są zalecane jako uzupełnienie mojego leczenia?

  Lekarz ortodonta może udzielić Ci przydatnych porad dotyczących produktów do higieny w trakcie leczenia.

Dodatkowe pytania, które warto zadać swojemu dentyście lub ortodoncie

Aby najlepiej wykorzystać konsultację z lekarzem Invisalign, zabierz ze sobą te i inne nurtujące cię pytania. Podczas leczenia Invisalign zawsze masz wsparcie.

 • Czy będzie potrzebny skan cyfrowy lub wycisk fizyczny moich zębów?
 • Będę używać przezroczystych nakładek Invisalign czy nakładek innej marki?
 • Jak długo potrwa leczenie w moim przypadku?
 • Czy akceptujecie moje ubezpieczenie?
Loading...