Stworzone do ruchu.

Każda innowacyjna cecha systemu Invisalign służy jednemu celowi – uzyskaniu wymarzonego przez Ciebie uśmiechu. Właśnie dlatego miliony osób skorzystały z naszych zdejmowanych, niemal niewidocznych nakładek i w ten sposób odmieniły swoje życie. 

Dopasowane do uzębienia konkretnego pacjenta nakładki przesuwają stopniowo zęby. Każde małe przesunięcie oznacza zbliżanie się do nowego uśmiechu – efektywnie, delikatnie i precyzyjnie.  

Stworzone, aby zmieniać uśmiech. 

Badania kliniczne wykazały skuteczność leczenia Invisalign. W połączeniu z doświadczeniem lekarzy Invisalign, nakładki można wykorzystać do leczenia osób ze skrzywieniami zębów od lekkich do skomplikowanych.

Żyjesz w nieustannym ruchu. Twój uśmiech nie zostanie w tyle.

Zmieniając nakładki Invisalign co tydzień zamiast co dwa tygodnie, możesz uzyskać wymarzony uśmiech już od 3 miesięcy wzwyż1. To nawet o 50% szybciej niż dotychczas. 

Na Twoich warunkach.

 

Nasze supernowoczesne, cyfrowe narzędzia do planowania przebiegu leczenia pozwalają wyeliminować długie wizyty połączone z inwazyjnymi zabiegami – lekarza Invisalign wystarczy odwiedzić raz na 6-8 tygodni. Lekarz wyda następny zestaw nakładek tak, aby pacjent mógł je zmieniać co 1-2 tygodnie w dowolnym miejscu.

Większa precyzja, mniejszy ból.

 

Nakładki z materiału SmartTrack są wygodniejsze, precyzyjnie dopasowane do linii dziąseł konkretnego pacjenta i zapewniają lepsze dopasowanie4 oraz są łatwe do zakładania i zdejmowania5. Noszenie ich jest mniej bolesne, niż w przypadku tradycyjnych aparatów6. 

Stworzone, aby pomóc Ci ruszyć naprzód. Bez żadnych zakłóceń.

Dzięki prostocie zdejmowania i zakładania nakładek można cieszyć się ulubionymi potrawami bez żadnych ograniczeń. Osoby uprawiające sporty kontaktowe mogą zdejmować przezroczyste nakładki Invisalign przed treningiem. 

Najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek na świecie.

Powstał, aby pomóc Ci dotrzeć prosto do celu.

 

Wymarzony uśmiech jest bliżej, niż przypuszczasz.

Znajdź certyfikowanego lekarza Invisalign

1 Dotyczy wyłącznie leczenia Invisalign Go i Invisalign Lite. Przy zmianach nakładek co tydzień, w porównaniu do zmian co dwa tygodnie. Cotygodniowe zmiany nakładek może zalecić wyłącznie lekarz Invisalign na podstawie indywidualnego planu leczenia. Czas leczenia może być różny i jest uzależniony od potrzeb danego pacjenta określonych przez lekarza Invisalign. 2 Dane dostępne w firmie Align Technology. 3 Odsetek higienistek dentystycznych, których głównym miejscem pracy jest praktyka oferująca leczenie Invisalign i które wybrały opcję „Zgadzam się” lub „Zdecydowanie zgadzam się” ze stwierdzeniem „Podczas leczenia przezroczystymi nakładkami Invisalign u większości pacjentów widoczna jest wyraźna redukcja płytki nazębnej” (n=176). 4 Badania kliniczne wykazały, że materiał SmartTrack i elementy SmartForce poprawiają kontrolę przesunięć zębów z użyciem przezroczystych nakładek Invisalign. 5 W porównaniu do gotowego materiału jednowarstwowego o grubości 0,30 cala. 6 Według badania przeprowadzonego przez Millera i współpracowników, w którym pacjenci dorośli mierzyli ból w pierwszym tygodniu leczenia. Kevin Miller i in.  “A comparison of treatment impacts between Invisalign aligner and fixed appliance therapy during the first week of treatment.”  American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics.  Volume 131, Issue 3, pp. 302. e1-302.e9, marzec 2007.