Ponieważ zostały stworzone do ruchu.

Przezroczyste nakładki Invisalign mogą teraz poprawiać uśmiech nastolatków, przy mniejszym bólu1 i większej precyzji2, w czasie tak krótkim jak 6 miesięcy w przypadku zmian nakładek co tydzień3. Dzięki nakładkom niezakłócającym codziennego życia każdy nastolatek z ufnością spojrzy w przyszłość. 

Dowiedz się, jak działa system Invisalign.

Stworzone, aby przekształcić każdy uśmiech. 

Badania kliniczne wykazały skuteczność leczenia Invisalign. W połączeniu z doświadczeniem lekarza Invisalign nakładki można wykorzystać do leczenia osób ze skrzywieniami zębów od lekkich do skomplikowanych.

Wyższa precyzja, mniejszy ból.

Nakładki z materiału SmartTrack są wygodniejsze, precyzyjnie dopasowane do linii dziąseł konkretnej osoby i zapewniają lepsze dopasowanie2 oraz są łatwe do zakładania i zdejmowania5. Są też mniej bolesne niż tradycyjne aparaty1

Stworzone dla nastolatków.

Z myślą o zawsze aktywnych nastolatkach uzupełniliśmy nakładki o specjalnych funkcji5:

  • Niebieskie wskaźniki zużycia powoli blakną, umożliwiając rodzicom, nastolatkowi i lekarzowi Invisalign ocenę czasu noszenia nakładek.
  • Specjalne elementy dostosowujące się do wyrzynających się zębów stałych, częstej sytuacji u pacjentów nastoletnich.
  • W zestawie znajduje się sześć nakładek zastępczych na wypadek zaginięcia lub zgubienia.

Co osiągną bez przeszkód na ich drodze?

Dowiedz się, jak najbardziej zaawansowane technicznie nakładki pomogły nastolatkom zmienić ich uśmiech z mniejszym bólem niż kiedykolwiek przedtem1. Potem zastanów się, jak nakładki mogą zmienić życie Twojego dziecka.

Już czas na prezent w postaci piękniejszego uśmiechu.

Znajdź certyfikowanego lekarza Invisalign

1 Na skali oceny bólu od 1 do 9, gdzie 1 oznacza najwyższy ból, a 9 brak bólu, nastoletni pacjenci Invisalign (próba: 73) wskazali nasilenie bólu na poziomie 6,1, podczas gdy nastoletni pacjenci noszący tradycyjne aparaty (próba: 76) określili poziom bólu na 5,1. 2 Badania kliniczne wykazały, że materiał SmartTrack i elementy SmartForce poprawiają kontrolę przesunięć zębów z użyciem przezroczystych nakładek Invisalign. Dane dostępne w firmie Align Technology. 3 Dotyczy wyłącznie Invisalign Go i Invisalign Lite. Przy zmianach nakładek co tydzień, w porównaniu do zmian co dwa tygodnie. Cotygodniowe zmiany nakładek może zalecić wyłącznie lekarz Invisalign na podstawie indywidualnego planu leczenia. Czas leczenia może być różny i jest uzależniony od potrzeb danego pacjenta określonych przez lekarza Invisalign. 4 Zaleca się noszenie nakładek przez 22 godziny na dobę. 5 Dostępne tylko w produktach Invisalign Teen®.