Innowacje Invisalign

Odkrywanie nowych możliwości.

Poszerzamy możliwości systemu Invisalign od od 1997 roku. Jest to najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek, a my nieustannie wymyślamy i rozwijamy nowe technologie, które pomagają naszym klientom podnosić jakość ich życia. Dzięki naszym wysiłkom miliony osób na całym świecie cieszą się pięknym uśmiechem.

Zobacz proces leczenia przed jego rozpoczęciem.

Każdy pacjent Invisalign może przekonać się, jak będzie wyglądał jego uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Służy do tego technologia ClinCheck®, która pozwala uzyskać cyfrową mapę całego przebiegu leczenia Invisalign. Lekarz Invisalign opracowuje precyzyjny, spersonalizowany plan leczenia, z uwzględnieniem dokładnych przemieszczeń zębów oraz czasu potrzebnego na leczenie.

Umów się na konsultację z lekarzem Invisalign

O 75% bardziej przewidywalne przemieszczenia zębów

Jeśli celem jest piękny uśmiech, precyzja i przewidywalność mają zasadnicze znaczenie dla komfortu pacjenta i skuteczności leczenia. Przezroczyste nakładki Invisalign są wytwarzane z materiału SmartTrack, który zapewnia poprawę o ponad 75% w ogólnej przewidywalności przemieszczeń zębów1.

Każda zmiana nakładek to mały krok na drodze do wielkiej przemiany, będącej rezultatem komfortowego i skutecznego przemieszczania zębów do ich ostatecznej pozycji. 

A jeśli lekarz Invisalign stwierdzi, że pacjent kwalifikuje się do zmian nakładek raz na tydzień zamiast co dwa tygodnie, ładniejszy uśmiech można uzyskać nawet po 3 miesiącach, czyli o nawet 50% szybciej niż dotychczas.

Rozwój cyfrowej stomatologii.

Dokonaliśmy przełomu w stomatologii cyfrowej, wprowadzając na rynek skaner iTero®. Zastąpienie wykonywanych ręcznie wycisków naszym skanerem wewnątrzustnym pozwala uzyskiwać precyzyjne cyfrowe obrazy 3D zębów, które służą następnie do opracowania planu leczenia pacjenta4.

Przyszłość to druk 3D.

Jesteśmy liderami cyfrowej transformacji w stomatologii i ortodoncji, odsyłając metal i techniki analogowe do lamusa dzięki ciągłemu przekraczaniu kolejnych granic innowacyjności.

Jesteśmy największym na świecie użytkownikiem najnowocześniejszej technologii druku 3D, która służy nam do wytwarzania niezwykle precyzyjnych, dokładnie dopasowanych nakładek3.

 

Nie czekaj, wejdź do gry już dziś.

Niech moc najbardziej zaawansowanej technologii odmieni Twój uśmiech.  

Umów się na wizytę.

1 W porównaniu do gotowego materiału jednowarstwowego o grubości 0,30 cala. 2 Dotyczy wyłącznie Invisalign Go i Invisalign Lite. Przy zmianach nakładek co tydzień, w porównaniu do zmian co dwa tygodnie. Cotygodniowe zmiany nakładek może zalecić wyłącznie lekarz Invisalign na podstawie indywidualnego planu leczenia. Czas leczenia może być różny i jest uzależniony od potrzeb danego pacjenta określonych przez lekarza Invisalign. 3 Dane dostępne w firmie Align Technology. 4 Niektórzy lekarze mogą nadal wykorzystywać wyciski fizyczne.