Nowy uśmiech to dopiero początek.

Badania pokazują, że bez aparatu retencyjnego wyprostowane zęby mogą stopniowo wrócić do pozycji początkowej. Aparat retencyjny Vivera, zakładany po leczeniu z użyciem tradycyjnego aparatu lub nakładek Invisalign gwarantuje zachowanie nowego ustawienia zębów, ochronę piękna uśmiechu i inwestycji.

Pionierska technologia

Aparaty retencyjne Vivera powstają z myślą o konkretnym pacjencie, a w ich produkcji jest stosowana ta sama supernowoczesna technologia, dzięki której wytwarzane są nakładki Invisalign. Pacjent korzysta z precyzyjnego dopasowania zapewniającego najwyższy komfort.

30% mocniejsze

Zastrzeżony materiał wykorzystywany w aparatach retencyjnych Vivera jest o 30% mocniejszy od innych materiałów w wiodących przejrzystych aparatach retencyjnych. Ułatwia to zachowanie nowego uśmiechu. Mniejsze jest też ryzyko pęknięcia lub złamania aparatu retencyjnego, co oznacza większą trwałość i niezawodność tych aparatów.

Whether you’ve used Invisalign aligners or traditional wire braces, you can benefit from Vivera retainers. Talk to your Invisalign Provider about why Vivera is a suitable choice for you to protect your smile.